آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

اتحاد نقش منفی با قهرمانان در فصل دوم سریال “بی انتها”

قهرمانان سریال بی انتها (Timeless) با گارسیا فلین (Garcia Flynn) نقش منفی اصلی در فصل اول برای جنگ با ریتن هاوس (Rittenhouse) متحد خواهند شد . در قسمت پایانی فصل اول دیدیم که یکی از اعضای اصلی سازمان اشرار و نقش های منفی مادر لوسی یعنی کرول (Carol) است که سوزانا تامپسون بازیگر سریال تیرانداز (Arrow) نقش آن را بازی می کند.

به گزارش فیلم نیوز و در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، سریال بی انتها (Timeless) در مورد گروهی است که در طول زمان سفر می کنند تا از از بین رفتن لحظات و اتفاقات مهم جلوگیری کنند . پس از ۱۳ قسمت در فصل اول ، سریال در ماه می کنسل یا لغو شد . اما سه روز بعد ، پس از مذاکرات و قرارداد بین شبکه NBC و کمپانی سونی (Sony Pictures Television) ، این سریال برای ده قسمت در فصل دوم تمدید شد.

ستارگان سریال بی انتها در گفت و گویی با TV Line در مورد خط داستانی فصل دوم این سریال موضوعاتی را فاش کردند. یکی از مسائلی که فاش شد رابطه بین وایات (Wyatt) با بازی مت لنتر (Matt Lanter) و لوسی با بازی ابیگیل اسپنسر (Abigail Spencer) بود. حال که وایات این حقیقت تلخ که نمی تواند همسرش را نجات دهد را قبول کرده ، این کاراکتر حاضر به فراموش کردن گذشته و به احتمال بسیار آغاز کردن رابطه ای با لوسی شده است. علاوه بر این گارسیا فلین که تیم قهرمانان در تمام فصل یک سعی در شکست دادن او داشتند ، در فصل دوم در سمت موافق به مبارزه خواهد پرداخت . گوران ویشنیچ (Goran Višnjić) در مورد این موضوع بیان کرد :

” بعضی دوستی ها – یا این لغت کمی بزرگ است – اتحادهایی ممکن است شکل بگیرد و شاید آنها با دشمن مشترک مبارزه کنند. ”

این خبر کمی باعث پیشرفت و تغییر ترکیب تیم قهرمانان سریال بی انتها می شود ، چرا که بر سر قابل اعتماد بودن یا نبودن فلین اختلاف نظر هایی پیش خواهد آمد. با این حال با توجه به اتفاق هایی که در قسمت آخر فصل اول افتاد ، این اتحاد بین قهرمانان و نقش منفی کمی با مشکل روبرو خواهد شد ، زیرا اگر به یاد داشته باشید فلین پس از خیانت لوسی دستگیر شد.

اولین قسمت فصل دوم سریال بی انتها امروز یعنی یکشنبه ۱۱ ام مارس از شبکه NBC روی آنتن خواهد رفت. نطر شما در مورد سریال بی انتها چیست ؟ با توجه به این اطلاعات منتشر شده از خط داستانی فصل دوم ، پیش بینی شما از این فصل چیست ؟

بی انتها بی انتهابی انتها بی انتها

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *