آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

اقتدار تسخیر ناپذیر دواین جانسون این بار با فیلم رمپیج

رمپیج

در این هفته گذشته شاهد رقابت بسیار نزدیکی در باکس آفیس بودیم . این هفته دواین جانسون دوباره نشان داد که حضورش در هر فیلمی باعث موفقیت آن خواهد شد و این بار نیز اقتدار خود را با فیلم رمپیج به رخ سینمای هالیوود کشید.

به گزارش فیلم نیوز ، در آخر هفته گذشته شاهد رقابت بسیار نزدیکی بین فیلم های یک مکان آرام (A Quiet Place) پدیده امسال ژانر ترسناک و فیلم سینمایی رمپیج (Rampage) با بازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) و قدرت نمایی هیولاهای غول پیکر بودیم.

با توجه به شگفت آوری و تعریف ها و انتقادات مثبت فیلم یک مکان آرام ، اغلب منتقدان و بینندگان یقینا این فیلم را بعنوان رتبه اول باکس آفیس هفته می دانستند . اما هیچ کس حتی تصورش را هم نمی کرد که در سال ۲۰۱۸ یک فیلم اقتباس شده از یک بازی ویدئویی و یک گوریل غول پیکر در مرکز خط داستانی آن بتواند به موفقیت چشم گیری در باکس آفیس دست یابد.

با این حال فیلم سینمایی رمپیج توانست به طریقی فیلم موفق آخر هفته شود و به فروشی بالغ بر ۳۴٫۵ میلیون دلار دست یابد و این مدرک مشهودی است برای شکست ناپذیر بودن قدرت رام نشدنی دواین جانسون.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، فیلم سینمایی رمپیج تا به اینجای کار با بودجه ای ۱۲۰ میلیون دلاری توانسته به فروشی ۱۴۸ میلیون دلاری در سراسر جهان دست یابد. این فروش با چنین فیلمی که تنها دو هفته قبل از فیلم پر طرفدار انتقام جویان : جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) منتشر شده ، باور نکردنی است.

سال گذشته نیز فیلم سینمایی جومانجی : به جنگل خوش آمدید (Jumanji: Welcome to the Jungle) در عین ناباوری و شگفتی پنجمین فیلم پر فروش سال ۲۰۱۷ نام گرفت. این فیلم توانست شاخ غول هایی همچون مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) ، ثور : رگناروک (Thor: Ragnarok) و زن شگفت انگیز (Wonder Woman) را بشکند و به فروشی ۹۵۳ میلیون دلاری دست یابد.

جومانجی دومین فیلمی بود که جانسون با آن به جمع ۱۰ مورد برتر پرفروش دست می یافت. او قبلا با فیلم سرنوشت خشمگین (The Fate of the Furious) نیز به رکوردی ۱٫۲ میلیارد دلاری دست یافته بود. حال او با حضورش باعث فروش غیر قابل باوری برای فیلم رمپیج شده است و بعید نیست که با این فیلم نیز به رکوردی جدید دست یابد.

رمپیج رمپیج رمپیج

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *