آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

انتشار پوستر جدید فیلم انتقام جویان : جنگ ابدیت توسط کمپانی مارول

انتقام جویان : جنگ ابدیت

در آستانه پخش فیلم سینمای انتقام جویان : جنگ ابدیت در سراسر جهان ، پوستر حیرت انگیز دیگری از این فیلم منتشر شد. این پوستر تقریبا تمامی قهرمانان مارول را در یک قاب به نمایش می گذارد اما دشمن بزرگ و قدرتمند آنها یعنی تانوس را در این پوستر نمی بینیم . شما می توانید این پوستر را در پایین مطلب مشاهده کنید.

به گزارش فیلم نیوز ، همانطور که قبلا به اطلاع شما عزیزان رسید فیلم سینمایی انتقام جویان : جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) تمامی ابرقهرمانان مارول (Marvel) را دور هم جمع می کند تا با دشمن شکست ناپذیرشان یعنی تانوس مبارزه کنند. حال چیزی به انتشار این فیلم و دیدن جنگ بزرگ آنها نمانده است و سرانجام انتظار علاقه مندان به دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) در ۲۷ ام آوریل به پایان خواهد رسید.

خود اصل و نام فیلم انتقام جویان : جنگ ابدیت کار بازاریابی را برای استودیو های مارول آسان کرده است. در اقدام اخیر این کمپانی برای بازاریابی تمام ابرقهرمانان در یک قاب و متحد نشان داده شده اند تا اتش علاقه مندان برای دیدن این فیلم را بیش از پیش بیافزایند.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، کمپانی مارول پوستر جدیدی از دالبی را برای فیلم سینمایی انتقام جویان : جنگ ابدیت منتشر کرد که تانوس را در عین ناباوری شامل نمی شود. این اولین اثر و اقدام بازاریابی این کمپانی است که حضور این غول دیوانه را نشان نمی دهد. اما به جای او تمام ابرقهرمانان را با رنگ بندی سنگ های ابدیت و با اتحادی نزدیک تر از قبل به نمایش می گذارد.

البته پوستر اخیر ورژن RealD3D را نیز می توانید در پایین مشاهده کنید. حال شمارش معکوس برای انتشار این فیلم شروع شده و باید منتظر انتشار پوسترهای جدید دیگری از فیلم انتقام جویان : جنگ ابدیت باشیم. ما به محض انتشار آنها را برای مشاهده شما قرار خواهیم داد.

نظر خود را در مورد این پوستر جدید در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

انتقام جویان : جنگ ابدیت انتقام جویان : جنگ ابدیت

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *