آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

اولین روز اکران نوروز : فروش چشم گیر «مصادره» و استقبال کم از «به وقت شام»

اکران نوروز

در اولین روز اکران فیلم های نوروز فیلم «مصادره» با فروشی چشم گیر در صدر ۷ فیلم نوروز ۹۷ قرار دارد. و «به وقت شام» ساخته ابراهیم حاتمی کیا با توجه به جوایز کسب شده‌اش در جشنواره فیلم فجر فروش آن چنانی نداشته است.

به گزارش فیلم نیوز، با آغاز اکران فیلم های نوروز از روز گذشته، فروش اولین روز این فیلم ها را اعلام شد. در میان ۷ فیلم اکران نوروز، «مصادره» با فروش ۹۲ میلیون تومانی نسبت به سایر فیلم ها درآمد بیشتری کسب کرد و پس از آن «لاتاری» اثری از محمد حسین مهدویان رتبه دوم فیلم های پرفروش اکران نوروز را به خود اختصاص داد. عدم موفقیت فیلم ابراهیم حاتمی کیا در روز اول از نکات عجیب فروش روز اول فیلم های اکران نوروز است.

در جدیدترین اخبار فیلم و سریال ایران با گذشت نزدیک به ۲۴ ساعت از پایان اولین روز اکران فیلم های نوروز، فروش این فیلم ها اعلام شده است:

کمدی «مصادره» ساخته مهران احمدی با بازی رضا عطاران، هومن سیدی، هادی کاظمی و… در اولین روز اکران خود ۹۲ میلیون تومان فروش کرد تا با فاصله زیادی به عنوان پرفروش ترین فیلم اکران نوروز در روز اول را معرفی شود.

«لاتاری» مهدویان هم که در جشنواره فیلم فجر با بی مهری داوران روبرو شده بود، در اولین روز اکران خود به فروش نسبتا قابل قبولی دست یافت و روز گذشته نزدیک به ۴۵ میلیون تومان فروش کرد تا دومین فیلم پرفروش اکران نوروز در روز اول نمایش باشد.

پس از «لاتاری»، «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا با ۲۸ میلیون تومان فروش، عنوان سومین فیلم پرفروش اکران نوروز در اولین روز نمایش را به خود اختصاص داد. فروش این فیلم سینمایی با توجه به جوایز برنده شده در جشنواره فیلم فجر کمتر از انتظار است. شاید این اتفاق به دلیل صحبت های حاتمی کیا در جشنواره فجر باشد.

«لونه زنبور» برزو نیک نژاد هم با فاصله کمی نسبت به «به وقت شام» چهارمین فیلم پرفروش روز اول فیلم های اکران نوروز است. این فیلم دیروز ۲۲ میلیون تومان فروش کرد.

«خرگیوش»، «فراری» و «فیلشاه» هم  در روز اول اکران خود به ترتیب ۹، ۳ و ۲ میلیون تومان فروش کردند تا شاید از آنها بتوان به عنوان فیلم های نه چندان موفق روز اول اکران فیلم های نوروزی سال ۹۷ یاد کرد.

این ارقام در حالی اعلام شده که سال گذشته فقط دو فیلم «گشت ۲» و «ماجرای نیمروز» در اولین روز اکران (چهارشنبه ۲۵ اسفند ۹۵) حدود ۲۰۰ میلیون تومان فروخته بودند.

اکران نوروز اکران نوروز اکران نوروز اکران نوروز اکران نوروز اکران نوروز

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *