آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

بازیگر نقش مورگان سریال مردگان متحرک از جمع بازیگران این سریال جدا شد

مردگان متحرک

پیش از این اعلام شده بود که بین دو سریال محبوب شبکه AMC، یعنی مردگان متحرک و ترس از مردگان متحرک تداخلی (Crossover) وجود خواهد داشت و یکی از بازیگران سریال مردگان متحرک به ترس از مردگان متحرک خواهد پیوست. مورگان به ترس از مردگان متحرک پیوسته است تا بخشی از داستان زندگی او در این سریال تعریف شود.

به گزارش فیلم نیوز، لنی جیمز (Lennie James) بازیگر نقش مورگان در سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) این سریال را ترک می کند تا به سریال ترس از مردگان متحرک (Fear The Walking Dead) که سریالی فرعی از همین مجموعه است بپیوندد. البته غیبت او برای همیشه نیست و ممکن است در فصل های آتی دوباره بازگردد.

درجدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، آخرین قسمت فصل هشتم سریال مردگان متحرک آخرین حضور لنی جیمز در این مجموعه خواهد بود و هواداران می توانند پس از این سریال او را در ترس از مردگان متحرک ببینند. فصل چهارم سریال Fear The Walking Dead بلافاصله پس از پایان فصل هشتم سریال اصلی پخش خواهد شد.

در Fear The Walking Dead یک پرش زمانی را شاهد خواهیم بود تا مورگان وارد داستان شود. این پرش زمانی باعث می شود تداخل در این دو سریال منطقی تر به نظر برسد. البته اگرچه مورگان حضور منظمی در سریال مردگان متحرک نداشت اما ترس از مردگان متحرک می تواند بیشتر به داستان او بپردازد.

در مصاحبه‌ی لنی جیمز با Hollywood Life، همانطور که انتظار می رفت او درباره این که چرا و چگونه در ترس از مردگان متحرک سر از تکزاس در آورد صحبت کرد. همچنین او گفت که ماجراجویی او در مردگان متحرک در قسمت پایانی فصل هشتم به پایان نمی رسد. او توضیح داد.

“شخصی دقیقا همین سوال را از اندی – اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) بازیگر نقش ریک گرایمز – پرسید، من هم همان پاسخ او را می دهم چرا که به نظر می رسد پاسخ مناسبی برای این سوال است، همانطور که اندی گفت فکر نمی کنم رابطه بین ریک و مورگان هنوز تمام شده باشد. “

نظرات جیمز این احتمال را تایید نمی کند که مورگان حتی به عنوان مهمان دوباره به سریال بازگردد. با این حال این دو شخصیت بسیار به هم نزدیک اند و در حقیقت هر دو در یک سمت هستند. واضح است که ریک و مورگان هنوز با یکدیگر مشکلاتی دارند و به نظر نمی رسد به این سادگی ها بتوانند از کنار اتفاقاتی که بین آنها افتاده است بگذرند.

فصل هشتم سریال مردگان متحرک با عنوان “خشم” ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین) ساعت ۹ شب از شبکه AMC پخش شد و به پایان رسید و بلافاصله پس از آن فصل چهارم سریال Fear The Walking Dead با عنوان “داستان تو چیست” ساعت ۱۰:۱۰ شب شروع شد.

مردگان متحرک

مردگان متحرک

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *