آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

بندیکت کامبربچ : جنگ ابدیت بطور شگفت آوری حماسی است

انتقام جویان : جنگ ابدیت

به گفته دکتر استرینج با بازی بندیکت کامبربچ فیلم سینمایی انتقام جویان : جنگ ابدیت “به طرز شگفت آوری حماسی” است. با نزدیک تر شدن به تاریخ انتشار این فیلم تعداد بلیط های پیش فروش شده رو به افزایش است و چیزی به شکسته شدن رکورد پیش فروش بلیط باقی نمانده و طرفداران مشتاقانه در انتظارند تا قدرت نمایی تانوس را در مقابل قهرمانان دنیای سینمایی مارول مشاهده کنند.

به گزارش فیلم نیوز و در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، فیلم سینمایی انتقام جویان : جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) تمامی قهرمانان دنیای سینمایی مارول را در کنار هم جمع خواهد کرد ، قهرمانانی از جمله گروه انتقام جویان (Avengers) و نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) و حتی تازه وارد هایی همچون دکتر استرینج (Doctor Strange) ، مرد عنکبوتی (Spider-Man) و پلنگ سیاه (Black Panther) . آخرین تریلر فیلم انتقام جویان ۳ چشمه ای از قدرت تانوس و دستکش ابدیت را نشان داد ، همچنین در این تریلر ما شاهد متحد شدن تعدادی از قهرمانان فوق الذکر بودیم . با توجه به این تریلر ، دنباله جدید انتقام جویان فیلمی بی مانند است که تا کنون چیزی شبیه آن را مشاهده نکرده ایم .

بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در مصاحبه ای با مجله خبری EW در مورد این فیلم عبارت ” به طرز شگفت آوری حماسی” را به کار برد. با اینکه استودیو مارول (Marvel Studios) در مورد پروژه های سینمایی خود بسیار محافظ کارانه عمل می کند اما کامبربچ راز هایی بزرگ را در مورد فیلم انتقام جویان : جنگ ابدیت فاش کرد ، او بیان کرد که این فیلم کند نبوده و روند بسیار سریعی خواهد داشت و بسرعت وارد فاز جنگ و درگیری خواهد شد . او در جواب سوال اینکه نظرش بعد از خواندن فیلم نامه این فیلم چه بوده بیان کرد :

” خب ، این سوال بسیار بزرگی است چرا که من قرار نبوده فیلم نامه این فیلم را بخوانم اما خوانده ام . این فیلم به طرز شگفت آوری حماسی است . چیزی که به نظرم آمد این بود که آن غیر قابل توقف بوده و وقتی که شروع می شود ، توقفی برای هیجان آن وجود ندارد. این فیلم وحشتناک ، فوق العاده ، هیجان انگیز ، در جاهایی خنده دار و جاهایی تاثیر گذار و کاملا اکشن است . انگار همه دائما در بحران بوده و در حال حل مشکلات هستند و خواندن یه همچین فیلم نامه ای نفس گیر بود. ”

فیلم سینمایی انتقام جویان : جنگ ابدیت تمام قهرمانان را بدون مقدمه در کنار هم نخواهد آورد و حال که تاریخ انتشار آن به آخر ماه آوریل موکول شده است ، طرفداران برای دیدن قهرمانان مورد علاقه خود در کنار هم زیاد منتظر نخواهند ماند.

نظر شما در مورد سری فیلم های انتقام جویان چیست ؟ آیا فیلمی با تمام قهرمانان در کنار هم به اندازه فیلم های قبلی جذاب خواهد بود ؟

انتقام جویان : جنگ ابدیت انتقام جویان : جنگ ابدیت انتقام جویان : جنگ ابدیت انتقام جویان : جنگ ابدیت

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *