آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

بهرام رادان و دست رد به سینه سریال منوچهر هادی

رادان

بهرام رادان پیشنهاد بازی در سریال «دل» را که قرار است توسط منوچهر هادی برای شبکه نمایش خانگی ساخته شود، نپذیرفت.

به گزارش فیلم نیوز، بهرام رادان بازیگر خوب و با سابقه کشورمان که تا به‌حال در هیچ سریال شبکه نمایش خانگی حضور نداشته است، پیشنهاد بازی در سریال «دل»، تازه‌ترین اثر منوچهر هادی برای شبکه نمایش خانگی را رد کرد.

او دورهٔ بازیگری را در سال ۱۳۷۸ و در آموزشگاه هیوا فیلم گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد. رادان در اولین حضور سینمایی اش در فیلم شور عشق شناخته شد. اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد تا اینکه در چهارمین نقش آفرینی اش در فیلم آواز قو کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد.
رادان سپس موفق به کسب دو سیمرغ بلورین نقش اول مرد در فیلم‌های شمعی در باد و سنتوری نیز شد. او برای بازی در فیلم سنتوری مورد تشویق بسیاری از مردم و منتقدین قرار گرفت. بهرام رادان در نخستین دوره جشنواره فیلم بین‌المللی لاداخ هندوستان جایزه بهترین بازیگر مرد را به خاطر بازی در فیلم آدم‌کش ساخته رضا کریمی را از آن خود کرد.

با وجود این شرایط، او از معدود بازیگرانی است که همچنان بازیگری در سینما را ترجیح می‌دهد و از حضور در سریال‌ها دوری کرده است. در جدیدترین اخبار سریال و سینمای ایران با گسترش تولید سریال‌های ویژه شبکه نمایش خانگی، بازیگران سینما یکی پس از دیگری جذب شبکه نمایش خانگی شدند. از این بازیگران می توان به محمدرضا گلزار، امین حیایی و هومن سیدی اشاره کرد. در این میان بهرام رادان از معدود چهره های مطرحی است که تاکنون به حضور در مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی رضایت نداده است.

 باید دید آیا او در آینده نیز به پیشنهادات گوناگون رسانه خانگی و تولیدات صداوسیما جواب نه خواهد داد یا یکی از این مجموعه ها بالاخره این بازیگر خوب و محبوب سینمای ایران را جذب خود خواهد کرد؟ این بازیگر سینما در جشنواره فجر سی و ششم «چهارراه استانبول» ساخته مصطفی کیایی را داشت که یکی از گزینه‌های اکران دوم بهار است. و بنظر می رسد او همچنان علاقه دارد در سینما فعالیت کند.

رادان رادان

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *