آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

تکذیب خبر بازی شهاب حسینی در نقش سلمان فارسی

شهاب حسینی

عبدالحی مدیرتولید سریال تلویزیونی سلمان فارسی گفت که حضور شهاب حسینی در نقش سلمان فارسی صحت ندارد.

عدم صحت بازی شهاب حسینی در نقش سلمان فارسی

به گزارش فیلم نیوز در حالی که داوود میرباقری سازنده سریال‌های «امام علی» و «مختارنامه» قرار است سرانجام سریال جدیدش «سلمان فارسی» را بسازد، گمانه زنی درباره حضور شهاب حسینی در نقش اصلی این مجموعه تلویزیونی تاریخی رد شده است.

میرباقری قبلا گفته بود تا پایان امسال این سریال عظیم جلوی دوربین می‌رود و شاید تا ۵ سال دیگر به آنتن تلویزیون برسد. اما در حالی که خبرهایی از حضور شهاب حسینی به عنوان بازیگر نقش سلمان منتشر شده بود، مدیر تولید سریال «سلمان فارسی» این خبر را تکذیب کرده است.

در جدیدترین اخبار سریال و تلویزیون ایران عبدالحی مدیرتولید این سریال تلویزیونی در مصاحبه ای گفته است: «هنوز درباره نقش سلمان فارسی و حتی بازیگران اصلی کار داوود میرباقری و مشاوران به جمع‌ بندی نرسیده‌ اند ولی مطمئناً در گزینه‌های این نقش شهاب حسینی قرار ندارد.

او جزو بازیگران صاحب‌ نام، توانمند و حرفه‌ای دنیای سینما و تلویزیون است اما خبر مربوط که به واسطه گمانه‌ زنی‌ ها و رایزنی‌ های رسانه‌ای به دست آمده، صحت ندارد.»

میرباقری قبل از «مختارنامه» قصد داشت سریالی درباره سلمان را بسازد. او قصد دارد از تولد تا مرگ این شخصیت تاریخی را که از اصحاب مشهور پیامبر اسلام بوده، به تصویر بکشد.

شهاب حسینی در نقش سلمان فارسی

منبع: آی سینما

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *