آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

تیراندازی در مدرسه یکی از داستان های فصل دوم «۱۳ دلیل برای اینکه»

13 دلیل برای اینکه

فصل دوم سریال «۱۳ دلیل برای اینکه» در حال ساخت است و بنظر معضلی جدی تر و غم انگیزتر قرار است به اتفاقات قبلی اضافه شود.

هشدار: ممکن است این مطلب برای کسانی که فصل اول سریال «۱۳ دلیل برای اینکه» را ندیده اند حاوی اسپویل باشد.

به گزارش فیلم نیوز فصل دوم سریال «۱۳ دلیل برای اینکه» (۱۳ Reasons Why) هنوز منتشر نشده است، اما همین حالا برای داستان تیرانداری در مدرسه فیلمنامه اش مورد نقد قرار گرفته است. فصل دوم به محض این که فصل اول در نتفلیکس  منتشر شد، تمدید شد.

ترکیبی از بازیگران و عوامل با استعداد در کنار داستانی قوی و واقعی که خیلی از مشکلات و معضلات جامعه را مانند خودکشی، تجاوز و زورگیری را مورد بررسی قرار می دهد، باعث شده بسیاری از بینندگان را جذب خودش کند. مخصوصا جوانان بالغی که با این مشکلات بیشتر مواجه هستند.

در حال حاضر برنامه و داستان دقیق فصل دوم «۱۳ دلیل برای اینکه» مشخص نیست ولی در جدید ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود مدیر سریال برایان یورکی (Brian Yorkey) گفت که ما میتوانیم انتظار داشته باشیم که چند ماه پس از فصل اول در حالی که همه درگیر این هستند که مرگ هانا چطور اتفاق افتاد و دلایل ضبط شده خودکشی او را بشنوند، فصل دوم را نیز منتشر کنیم.

برای بعضی ها این اتفاقات التیام بخش است؛ جسیکا با بازی آلیشا بو (Alisha Boe) شهامت این را پیدا کرد که به پدرش بگوید به او تجاوز شده است، در حالی که کِلِی با بازی دیلان مینت (Dylan Minnette) امیدوار بود که کار او برای تحویل دادن نوارهای هانا به پدر و مادرش کار درستی باشد. هرچند بقیه عصبانی، صدمه دیده و تنها ماندند. مخصوصا تایلر.

سریال «۱۳ دلیل برای اینکه» به اندازه کافی اتفاقات شوکه کننده مانند بهبود جسیکا، تنبیه برایس، امنیت جاستین و تلاش برای خودکشی الکس دارد. حال با اضافه شدن داستان تیراندازی در مدرسه به نظر این اتفاقات خیلی سنگین تر و دردناک تر خواهد شد. و لزومی ندارد داستان تیراندازی در مدرسه به این همه معضلات اضافه شود، به خصوص در چنین شرایط سیاسی و اجتماعی که جهان درگیر آن است. امیدوار هستیم نتفلیکس و سازندگان سریال این قضیه را درک کنند، حتی اگر باعث تاخیر فصل دوم سریال می شود.

13 دلیل برای اینکه 13 دلیل برای اینکه

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *