آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

جزئیات طرح ویژه سینماها در ماه رمضان اعلام شد !!

سینماها

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در مصاحبه ای اعلام کرد که : ” تمام سینماهای سراسر کشور در ماه مبارک رمضان پیش از افطار بلیت نیم‌بها ارائه می‌کنند. “

به گزارش فیلم نیوز ، سخنگوی شورای صنفی نمایش یعنی غلامرضا فرجی درباره مصوبات جلسه دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ‌ماه در مورد طرح ویژه سینماها در ماه رمضان در مصاحبه ای بیان کرد: ” در این جلسه طرح ویژه ماه رمضان بررسی شد و قرار بر این است تا بلیت تمام سینماها پیش از افطار نیم‌بها باشد و پس از افطار به صورت کامل‌بها به فروش برسد.”

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، فرجی در ادامه افزود: ” از آن‌جا که سانس بسیاری از فیلم‌ها در شرایط عادی تا ساعاتی پس از نیمه شب ادامه می‌یابد تقریبا به طور خود به خود طرح افطار تا سحر هم اجرا می‌شود. ”

به نقل از خبرگزاری ایسنا سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره نمایش بازی ‌های جام جهانی فوتبال در سینماها هم خبر داد که: ” این مسئله در جلسه امروز بررسی نشد و به هفته آینده موکول شد. همچنین تعیین رئیس و دیگر اعضای شورای صنفی نمایش در جلسه هفته آینده بررسی خواهد شد. ”

فرجی درباره قراردادهای تازه سینماها نیز اعلام کرد که : ” قرارداد فیلم دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی در سرگروه استقلال برای اکران پس از فیلم خجالت نکش به ثبت رسید و اکران فیلم‌های دیگر هم به دلیل این ‌که کف فروش بالایی دارند همچنان ادامه خواهد داشت. ”

به نظر شما با این طرح جدید آمار تماشاگران در ماه رمضان بیشتر خواهد شد یا خیر ؟ آیا پخش مسابقات جام جهانی در سینماها تایید خواهد شد ؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

سینماها

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *