آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

جنگ بی نهایت رکورد فروش هفته اول اکران تاریخ را خواهد شکست

جنگ بی نهایت

با نزدیک شدن به اکران فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت بنظر این فیلم بسیار مورد علاقه هواداران قرار گرفته و بنظر می تواند یکی از پرفروش ترین های تاریخ باشد.

به گزارش فیلم نیوز پیش بینی ها می گوید که فروش اولین هفته اکران انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) رکورد فروش اولین هفته اکران تاریخ را خواهد زد. استودیو مارول به انتشار جنگ بی نهایت نزدیک شده و بنظر این فیلم نشانه های تاریخ سازی را دارد.

این فیلم تقریبا همه ستاره هایی که در جهان سینمایی مارول (MCU) حضور داشته اند را در خود می بیند. همه این ستاره ها برای جنگ تانوس (Thanos) جمع شده اند و تقریبا همه مجموعه های مارول را در خود دارد. با چند تریلر درخشان منتشر شده، فیلم همه را به خود جذب کرده است و حال همه منتظر اکران فیلم هستند.

این علاقه شدید بنظر به باکس آفیس و گیشه ها نیز راه پیدا خواهد کرد. حدس های اولیه از فروش هفته اول اکران ۲۱۵ میلیون دلار است. که با این رقم رکورد سومین فیلم پرفروش در هفته اول تاریخ جهان را بدست خواهد آورد. اگرچه خود استودیوی رسمی فیلم رقم فروش را زیر ۲۰۰ میلیون پیش بینی کرده است. اما آخرین پیش بینی ها بنظر خیلی از این ارقام بالاتر هستند.

آخرین پیش بینی ها

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود شرکت باکس آفیس پرو (Box Office Pro) فروش هفته اول اکران انتقام جویان: جنگ بی نهایت را بین ۲۳۵ تا ۲۵۵ میلیون دلار حدس زده است. و این حدس را بر اساس این موضوع اعلام کرده است که پایه های جنگ بی نهایت چقدر قوی است. همچنین این سایت کل فروش داخلی (امریکا)  را بین ۵۶۵ تا ۶۵۰ میلیون دلار پیش بینی کرده است. رقمی که جنگ بی نهایت را به انتقام جویان (The Avengers) می رساند. ولی با این ارقام همچنان از پلنگ سیاه (Black Panther) عقب تر خواهد بود.

هر چه به روزهای انتشار فیلم نزدیک تر می شویم، انتظار می رود که نه تنها فروشی زیاد داشته باشد، بلکه واقعا بتواند رکورد بیشترین فروش هفته اول اکران تاریخ را نیز بشکند. جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد (Star Wars: The Force Awakens)  در حال حاضر رکورد را با مبلغ ۲۴۷٫۹ میلیودن دلار در اختیار دارد. پس جنگ بی نهایت نیاز دارد تا این پیش بینی ها بالاتر از این مقدار باشند.

حتی اگر این فیلم نتواند رکورد تاریخ را بزند باز هم بر اساس این پیش بینی ها با اختلاف ۲۰ میلیون دلاری پرفروش ترین فیلم اکران هفته اول مارول خواهد بود. بنظر شما آیا این فیلم پتانسیل زدن چنین رکوردی رو داره؟ نظرتون در مورد فروش کلی فیلم چیه؟

جنگ بی نهایت

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *