آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

حضور دونالد گلاور در برنامه زنده و کمدی شبکه ان‌بی‌سی

دونالد گلاور

این ستاره پر استعداد قبل از شروع فیلمبردای سریال آتلانتا در برنامه کمدی و محبوب شبکه NBC حضور پیدا می کند. سریال آتلانتا از شبکه FX پخش می شود. گلاور در این سریال نقش ارنست مارک را بازی می کند که برای فراهم کردن زندگی بهتر برای خود و خانواده اش پا به عرصه موسیقی در یکی از قطب های موسیقی می کند و … .

به گرازش فیلم نیوز، دونالد گلاور (Donald Glover) ستاره سریال آتلانتا (Atlanta) بالاخره در برنامه ۵ می (۱۵ اردیبهشت) “زنده شنبه شب” (Saturday Night Live) شبکه NBC به عنوان میزبان و خواننده مهمان حضور خواهد داشت.

در جدیدتین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، دونالد گلاور برای بازی و کارگردانی فصل اول این سریال دو جایزه امی را به خانه برده است. او باید قفسه اش را کمی مرتب تر کند چرا که به نظر می رسد برای فصل دوم این سریال نیز جوایز زیادی را دریافت خواهد کرد. همچنین او در فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) نیز نقش لاندو کالریشن را بازی کرده است، نقشی که در فیلم حمله امپراطوری (The Empire Strikes Back) بیلی دی ویلیامز (Billy Dee Williams) آن را بازی کرده بود.

برنامه “زنده شنبه شب” به ایستگاهی برای ستارگان مطرح هالیوود تبدیل شده است که با حضور در این برنامه اتفاقات هفته ای را که گذشت بررسی می کنند و حضور در این برنامه نیز برای گلاور افتخار بزرگی است. در برنامه ای که ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) به میزبانی جان مولنی (John Mulaney) پخش شد، اعلام شد که گلاور مهمان این برنامه در ۵ می، خواهد بود.

این برنامه کمدی‌ای است که مدت ها بود هواداران منتظر آن بودند. از اولین قسمت های سریال جامعه (Community) بسیار واضح بود که Donald Glover یکی از استعداد های این نسل است و پیشرفت های او هم در مقابل دوربین و هم در پشت آن به عنوان کارگران و تهیه کننده بسیار چشمگیر بوده است.

به نظر می رسد که که گلاور می تواند به خوبی مجری گری و بازیگری، نویسندگی هم بکند چرا که او حداقل فیلمنامه چند قسمت از سریال آتلانتا را نوشته و کارگردانی کرده است. در کنار نویسندگی و بازیگری سریال آتلانتا، گلاور با بازی در فیلم داستانی از جنگ ستارگان با دنیای بزرگتر هالیوود آشنا می شود و می تواند بیش از پیش بدرخشد و موفق باشد.

دونالد گلاور

دونالد گلاور

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *