آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

در پایان فصل پنجم سریال ماموران شیلد یک فرا انسان جای فیل کولسن را خواهد گرفت

ماموران شیلد

طی اخباری که منتشر شده بود متوجه شدیم که در صدمین قسمت از سریال ماموران شیلد قرار است فیل کولسون بمیرد. حال خبر دیگری منتشر شده مبنی بر این که ممکن است دیزی جانسون دستیار کولسون جانشین او در شیلد شود. در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز، در ۱۰۰ امین قسمت از سریال ماموران شیلد (Agents of Shield) خواهیم دید که دیزی جانسون، دستیار فیل کولسون رئیس شیلد خواهد شد. البته تعجبی هم ندارد. در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، همانطور که قبلا نیز گفتیم ممکن است کولسون در این قسمت بمیرد. پس جانشینی دستیارش جای تعجبی ندارد.

دیزی سریعا ایده رئیس شیلد شدنش را رد کرد اما می دانیم که انتخاب او به عنوان جانشین کولسون خیلی هم دور از ذهن نیست چرا که در طول پنج فصل سریال لیاقت خود را برای تصاحب صندلی ریاست شیلد نشان داده است. البته اصلا قرار نبود که دیزی در این تیم باشد اما در طول این پنج فصل کولسون او را طوری آموزش داد تا روزی بتواند جای خودش را در شیلد بگیرد. همچنین دیزی در این سریال با نام زلزله (Quake) نیز شناخته می شود.

سریال ماموران شیلد دنباله حوادث دنیای سینمایی مارول را در طول پنج فصل روایت کرد. زلزله در سال ۲۰۰۴ توسط برایان مایکل (Brian Michael) و گابریل دل‌اوتو (Gabriele Dell’Otto) در یک مجله کمیک بوکی مارول معرفی شد، او این توانایی را دارد زلزله هایی را ایجاد کند. ماموران شیلد در فصل اول او را نجات دادند و طوری پرورش یافت که روزی بتواند رئیس شود.

در واقع داستان کلی سریال ماموران شیلد درباره ماجرا های دیزی جانسون است. اولین بازی که او را دیدیم در یک ون زندگی می کرد و نام اسکای (Skye) را برای خود انتخاب کرده بود. پس از حوادث فیلم انتقام جویان بود که تیم کولسون او را پیدا کردند او در یک ون در کنار خیابان زندگی میکرد و نام اسکای (Skye) را برای خود انتخاب کرده بود. بی خانمان بود ولی استعداد فوق العاده ای در هک کردن داشت. به تیم ماموران شیلد پیوست و خیلی سریع به یکی از معروف ترین جاسوسان اینترنتی تبدیل شد

او فصل به فصل تکامل یافت و تغییر کرد و به یکی از مهمترین اعضای شیلد تبدیل شد. در فصل دوم بود که متوجه شد نام واقعی اش دیزی جانسون است و انسان نیست. در واقع یک فرا انسان است و وقتی یاد گرفت که چگونه قدرت های خود را کنترل کند و همین باعث شد که به یکی از قدرتمند ترین فرا انسان های دنیای سینمایی مشترک مارول تبدیل شود. حالا نیز این شانس را دارد که روی صندلی مدیریت شیلد بنشیند.

ماموران شیلدماموران شیلد

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *