آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

راه موفقیت انیمیشن شگفت انگیزان ۲ از نگهبانان میگذرد !

شگفت انگیزان 2

این روز ها انیمیشن شگفت انگیزان ۲ در جذب مخاطبان باکس آفیس کمی با مشکل مواجه شده است ، اما بزرگترین چالش داستان نویسی این انیمیشن ابر قهرمانی گذشتن از سریال قدیمی نگهبانان از آلن مور است . حال شما شاید بگویید که این دو چه شباهتی دارند و به هم مرتبط نیستند ! اگر همین نظر را دارید ، حتما ادامه مطلب را مطالعه کنید.

به گزارش فیلم نیوز ، انیمیشن شگفت انگیزان ۲ (The Incredibles 2) یک انیمیشن سه بعدی و ابرقهرمانی آمریکایی است که برد برد (Brad Bird) سکان کارگردانی آن را در دست دارد ، او همچنین نویسندگی این اثر را نیز بر عهده داشته است. این انیمیشن توسط کمپانی بزرگ و نام آشنای انیمیشن سازی یعنی پیکسار (Pixar) در حال ساخت است و قرار است در ۱۵ ام ژوئن ۲۰۱۸ توسط کمپانی والت دیزنی (Walt Disney Pictures) منتشر شود.

پابلو پیکاسو (Pablo Picasso) زمانی گفت : ” هنرمندان خوب کپی برداری می کنند ؛ هنرمندان عالی می دزدند!” . همین جمله کوتاه دلیل شباهت بسیاری از آثار تخیلی به آثار کلاسیک قبل از آنها را بطور خلاصه توضیح می دهد. اساسا جنگ ستارگان (Star Wars) بدون وجود فلش گوردون جهان را فتح می کند (Flash Gordon Conquers the Universe) ساخته نمی شد . همچنین فیلم درام موفق لا لا لند (La La Land) نیز اگر تاپ هت (Top Hat) نبود ، حرفی برای گفتن نداشت. آثار بسیار دیگری را نیز می توان در این مورد نام برد.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، انیمیشن شگفت انگیزان ۲ نیز شامل همان جمله معروف پیکاسو می شود. اما در همین حال که این انیمیشن ابرقهرمانی بطور ماهرانه ای تم ها و سوالات مطرح شده در اثر کلاسیک نگهبانان را کپی برداری کرده ، باید بر روی پای خود بایستد و نکته های خلاقانه ای ایجاد کند. مورد دیگر هم این است که هر دنباله ای باید با چالش ایجاد یک موضوع جدید و غیر تکراری مواجه شود اما مهم تر از این چالش ، گذشتن از اثر کلاسیک نگهبانان و ابداع نکته ای خاص و جدید برای خودش می باشد.

شگفت انگیزان 2 شگفت انگیزان 2 شگفت انگیزان 2نگهبانان

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *