آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

زنده شدن کاتلین استارک به عنوان بانوی استون هارت در بازی تاج و تخت

جورج مارتین نویسنده کتاب های ترانه یخ و آتش که بازی تاج و تخت از آن اقتباس گرفته شده است می گوید کاش می توانست کاتلین را مانند کتاب به سریال بازگرداند.

به گزارش فیلم نیوز نویسنده بازی تاج و تخت (Game of Thrones) جورج آر.آر مارتین (George R.R. Martin) می گوید اگر او می توانست، کاتلین (همسر ند استارک) را در نقش بانوی استون هارت (قلب سنگی) به داستان باز می گرداند. با توجه به این که فقط یک فصل از سریال باقی مانده، مشخص است که بازی تاج و تخت اقتباسی از لحاظ کلیدی کتاب نخواهد گرفت.

از لوکیشن ها گرفته تا برنامه ها و شخصیت ها، خیلی از خوانندگان کتاب ترانه یخ و آتش (A Song of Ice and Fire) مارتین مدام از اینکه خیلی از جزئیات کتاب در سریال HBO جا انداخته می شود نارحت و نا امید می شوند. مسلما غیبت بانوی استون هارت در سریال باعث سر و صدای زیادی در بین هواداران شده است. چرا که کاتلین شخصیتی محبوب در داستان بود و همه دوست داشتن حضور مجدد او را ببینند.

در رمان منبعی که مارتین نوشته است، کاتلین پس از اینکه در عروسی خونین به قتل می رسد، جسدش توسط  برادران بدون پرچم پیدا می شود و او به زندگی باز می گردد. هر چند بازگشت از مرگ هزینه هایی دارد. این بازگشت از مرگ کاتلین را فاسد می کند، باعث می شود او به سختی صحبت کند، نامش به بانوی استون هارت تغییر کند و گروهی را برای انتقام از کسانی که باعث نابودی خانواده آن ها شدند رهبری کند.

مصاحبه با مارتین

این داستانی عمیق و فوق العاده است، اما شخصیتی منفی و عمیق از کاتلین در سریال می توانست بسیار فریبنده باشد. مارتین با این داستان و بازگشت کاتلین موافق است. در جدیدترین اخبار سریال و سینمای هالیوود در گزارشی از مارتین پرسیده شد که دوست دارد کدام شخصیت ترانه یخ و آتش در سریال حضور داشته باشد، او هم مانند همه طرفداران فکر می کند و گفت:

“در کتاب شخصیت کاتلین احیا می شود. بعد از این که کاتلین زنده می شود و به عنوان بانوی استون هارت باز می گردد، او به قاتلی بدون قلب و انتقام جو تبدیل می شود. در کتاب ششم، من همچنان در مورد او می نویسم. او شخصیتی مهم در داستان کتاب است. اگر می توانستم تغییری در سریال ایجاد کنم زنده کردن او بزرگترین خواسته ام بود.”

بانوی استون هارت

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *