آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

سوپرمن در کتاب کمیک جدید DC فنا ناپذیر خواهد بود

سوپرمن

دیگر لازم نیست در مورد مردن سوپرمن (Superman) در سن بالا باشید ، زیرا کمپانی DC تایید کرد که در کتاب جدید این مرد آهنین تا آخر دنیا زنده خواهد ماند. با توجه به این موضوع بنظر می رسد تا وقتیکه یک دشمن قدرتمند او را نکشد ، سوپرمن از بین رفتن کره زمین و منقرض شدن بشر را به چشم خواهد دید. هشدار این مطلب ممکن است داستان کتاب Action Comics 1000 را فاش (اسپویل) کند .

به گزارش فیلم نیوز و در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، مردن یا نمردن سوپرمن در کتاب Action Comics 1000 مشخص خواهد شد. نویسنده این کتاب تام کینگ (Tom King) خواهد بود که به نوشتن کتاب های هیجانی و عاطفی و اکشن معروف است. داستان “آینده” نیز یکی از این آثار اوست که خصوصیات ناب نویسندگی او را تایید می کند.

در این کتاب وقتی که خورشید در حال نزدیک و نزدیکتر شدن به زمین و در نهایت سوزاندن آن می باشد ، سوپرمن در آنجا حاضر است. نه به این خاطر که کره زمین را از دست یک انسان خطرناک نجات دهد ، بلکه به این دلیل که از دست دادن یک سیاره دیگر که آن را بعنوان خانه خود قرار داده بود را سوگواری کند. او در آن زمان بر سر قبر والدین خود حاضر شده و نابودی زمین را تماشا می کند. همانطور که بسیاری از طرفداران پیش بینی کرده بودند ، سوپرمن به دلیل آن باتری قدرتمند خورشیدی خود سالخورده نمی شود.

همانطور که به پایان داستان نزدیک می شویم ، سوپرمن آخرین حرف های خود را به والدین در قبر خوابیده خود می زند و سیاره زمین شکسته و منفجر می شود ، در همین زمان او به صلح درونی خود می رسد . او پس از نابودی زمین به سیاره خود بازمی گردد . این پایان غم انگیز و تاثیر گذار داستان خواهد بود و طرفداران هم به انتقاد آن نخواهند پرداخت.

بسیاری از علاقه مندان به کتاب های کمیک قطعا سراغ کتاب Action Comics 1000 خواهند رفت تا پایان داستان سوپرمن را با جزئیات مطالعه کنند. این کتاب در ۱۸ ام آوریل ۲۰۱۸ توسط DC Comics منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این پایان برای سوپرمن چیست ؟ آیا شما هم یکی از طرفداران کتاب های کمیک یا سوپرمن هستید ؟ آیا فناناپذیر بودن سوپرمن با دانسته های قبلی و خصوصیات او متناسب است ؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

سوپرمن سوپرمن سوپرمن

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *