آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

شخصیت مرموز و نامشخصی به فیلم جهش یافته های جدید اضافه شد

جهش یافته

اسپین آف سری فیلم های مردان ایکس با نام جهش یافته های جدید در حال ساخت است و جدیدا نیز اعلام شده است که شخصیت جدیدی به داستان این فیلم اضافه شده. گمانه زنی ها درباره این شخصیت همچنان ادامه دارد و طرفداران جهش یافته های مختلف در دنیای مردان ایکس معتقد اند که شخصیت مورد علاقه آنها به جمع جهش یافتگان این فیلم اضافه شده است. در ادامه با فیلم نیوز همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز، جاش بون (Josh Boon) کارگردان فیلم جهش یافته های جدید (New Mutants) در حال آماده سازی برای فیلم برداری دوباره بعضی از سکانس های این فیلم است و یکی از ستاره های اصلی این فیلم نیز تایید کرده است که شخصیت جدیدی به این فیلم اضافه شده است.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، پس از این که میسی ویلیامز (Maisie Williams) تمام شایعات مبنی بر تغییرات گستره در فیلم جهش یافته های جدید را رد کرد، تاریخ اکران این فیلم یک سال به عقب افتاد و گزارش های جدید حاکی از این است که بازیگر جدیدی به جمع بازیگران این فیلم و تیم جهش یافته های جدید پیوسته است. البته هنوز معلوم نیست که این فیلم قرار است از فیلم های قبلی ترسناک تر باشد یا خیر و نقش این شخصیت جدید در فیلم چیست.

بازیگران این فیلم با تاخیر زیادی اعلام شدند و انیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) در مصاحبه ای با The Playlist تصادفا تایید کرده است که قرار است بازیگر جدیدی به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است:

“به نظر من مسوولیت بزرگی است که مطمئن شویم کار تولید فیلم به خوبی پیش می رود و چیزی را به هواداران ارائه می دهیم که دوست دارند راجع به آن بدانند و درباره آن هیجان زده باشند. پس به نظر من تاخیر در اعلام گروه بازیگری این فیلم نکته مثیتی است چرا که می خواهیم بهترین انتخاب های ممکن را برای شخصیت های این فیلم داشته باشیم. بنابراین خوشبختانه تمام این فیلم برداری های دوباره و اضافه کردن شخصیت های جدید می تواند محصول فوق العاده و راضیت بخشی را به هوادارن ارائه دهد.”

در حالی که شخصیت های جدیدی از جمله Wolfsbane و Magik و Cannonball در این فیلم حضور خواهند داشت، WarPath و Boom-Boom که هواداران زیادی دارند در این فیلم غایب خواهند بود. بعضی ها حدس می زنند که این شخصیت مرموز که به تازگی به این فیلم اضافه شده است ممکن است Warlock باشد. عده ای نیز امیدوارند که پاتریک استوارت (Patrick Stewart) یا جیمز مک‌آوی (James McAvoy) نیز در نقش چارلز اگزاویر به این فیلم برگردند و یا پروفسور جدیدی به این فیلم اضافه شود تا خلاء موجود بین دنیای X-Men و دنیای سینمایی مشترک مارول را پر کند.

جهش یافته

جهش یافته

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *