آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

عکسی از فصل دوم سرگذشت ندیمه و مشخص شدن سرنوشت الکسیس بلدل

سرگذشت ندیمه

عکس تازه منتشر شده از فصل دوم سریال سرگذشت ندیمه، سرنوشت امیلی را که فصل اول از داستان جدا شد را نشان می دهد. مکانی که در عکس نشان داده شده مکانی بایر و رادیو اکیتوی است. برای جزئیات بیشتر و مشاهده عکس با ما همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز فصل دوم سریال سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale) بینندگان را به یک مکان غم انگیزتر از گیلید خواهد برد. همانطور که در عکس جدید نشان داده شده است که سرنوشت اوگلن (Ofglen) با بازی الکسیس بلدل (Alexis Bledel) را نشان می دهد. این اولین عکس از نقش برنده جوایز امی است، پس از این که امیلی / اوگلن در اواخر فصل اول از داستان خارج شد.

در جدیدترین اخبار سریال و سینمای هالیوود عکس جدیدی از نقش امیلی در سریال سرگذشت ندیمه منتشر شده است. این عکس تایید دیگری از سرنوشت این کاراکتر به حساب می آید، که امیلی را تا آنجا که داستان مربوط به آن است، به سرزمین های ناشناخته می برد. همانطور که عکس نشان می دهد، این سرزمین رادیو اکتیوی و بی استفاده است. و اغلب توسط عمه لیدیا و دیگران به عنوان یک تهدید استفاده می شد و کسانی را که دیگر استفاده ای برای گیلید نداشتند یا گناهکار بودند را به آنجا تبعید می کردند. و در عین حال عکس نشان می دهد که چه محیط فوق العاده خشنی دارد و همچنین نشان می دهد که فصل دوم این سریال در کجا اتفاق خواهد افتاد.

همانطور که خوانندگان کتاب می دانند، داستان هرگز به قلمروها نرفته بود و هرگز در هیچ یک از جزئیات مشخص در فصل اول اقتباس Hulu به تصویر کشیده نشد. از آنجایی که فصل اول کم و بیش به مسیری رفته که در رمان مارگارت اتوود (Margaret Atwood) مشخص شده، این فصل و هر فصل جدید دیگری، عناصر کاملا جدید یا قبلا غیرقابل مشاهده، مانند سرزمین بایر رادیواکتیوی را نشان می دهد. جایی که مردم عمدتا تا زمانی که می میرند کار می کنند (همچنین شناخته شده به عنوان فریلنسینگ). دقیقا مانند سرنوشت آفرد(Offred) با بازی الیزابت ماس (Elisabeth Moss) ، سرنا جوی، و خیلی نفرات دیگر. در مد اصلی سرگذشت ندیمه، این مشخصه به نظر می رسد که خیلی جذاب است.

 

سرگذشت ندیمه

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *