آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

عکس هایی از فاز یک دنیای سینمایی مارول که هرگز دیده نشده اند

چندی پیش استودیو مارول عکس هایی از پشت صحنه فیلم های فاز یک دنیای سینمایی مارول را منتشر کرد که هرگز کسی آنها را قبلا ندیده است. این عکس ها از پشت صحنه فیلم هایی از فاز یک تا قبل از فیلم انتقام جویان : جنگ بینهایت (Avengers: Infinity War) می باشند.

به گزارش فیلم نیوز ، فیلم سینمایی انتقام جویان ۴ (Avengers 4) به کارگردانی آنتونی و جو روسو (Anthony and Joe Russo) و فیلم نامه ای از کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استفان مک فیلی (Stephen McFeely) ، پایان دهنده فاز یک دنیای سینمایی مارول (MCU) می باشد . این فاز شامل فیلم های بسیار و مختلف ده سال گذشته می باشد که قرار است با جنگی بزرگ بین تقریبا تمامی ابرقهرمانان مارول و تانوس پایان یابد.

بی شک تیم اصلی انتقام جویان در آینده ای نزدیک تغییر خواهد کرد چرا که بسیاری از بازیگران زن و مرد این تیم گفته اند که پس از فیلم انتقام جویان ۴ از دنیای سینمایی مارول خارج خواهند شد. البته این خروج ساده و بدون ترس از لطمه به دنیای سینمایی مارول در این روزها قابل انجام است و قبلا چنین نبوده ، چرا که امروزه دنیای سینمایی مارول بسیار متفاوت از سال های پیش است و قابلیت گسترش بسیاری پیدا کرده است.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، استودیو مارول (Marvel Studios) چندین عکس از پشت صحنه فیلم هایی همچون مرد آهنین (Iron Man) ، مرد آهنین ۲ ، ثور (Thor) ، کاپیتان آمریکا : اولین انتقام جو (Captain America: The First Avenger) ، انتقام جویان (The Avengers) و … را منتشر کرد تا لحظه های آغازین شروع فاز ۱ دنیای سینمایی مارول را برای تمامی علاقه مندان یادآوری کند. این عکس ها در پایین مطلب برای مشاهده شما عزیزان قرار داده شده است.

نظر شما در مورد فیلم های ده سال گذشته کمپانی مارول چیست ؟ آیا فیلم انتقام جویان ۴ پایان دهنده خوبی برای فاز یک دنیای سینمایی مارول خواهد بود؟

نظرات ارزشمند خود را در مورد عکس ها و این مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

دنیای سینمایی مارول دنیای سینمایی مارول دنیای سینمایی مارول دنیای سینمایی مارول دنیای سینمایی مارول

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *