آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

عکس های جدید فیلم مردان ایکس ققنوس سیاه

مردان ایکس

عکسی از پشت صحنه فیلم مورد انتظار سری فیلم های مردان ایکس، یعنی فیلم مردان ایکس : ققنوس سیاه منتشر شده است که لباس جدید تیم جدید پروفسور ایکس را نشان می دهد. به نظر می رسد که طرح این لباس ها از یک شماره از مجله کمیک مردان ایکس الهام گرفته شده باشد. در ادامه با فیلم نیوز همراه باشید/

به گزارش فلیم نیوز، عکس های منتشر شده از فیلم مردان ایکس : ققنوس سیاه (X-Men : Dark Phoenix) لباس های جدید شخصیت های این فیلم را نشان می دهد. در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، در طول ۱۸ سالی که از اولین فیلم مردان ایکس (X-Men) می گذرد تیم های مختلفی از فرا انسان ها وجود داشته است. وولورین هیو جکمن (Hugh Jackman) اولین فرا انسان بوده است که در فیلم X-Men : First Class نسخه جوانتر او را در یک تیم دیدیم. البته آن تیم زیاد دوام نیاورد و همین دلیل باعث شد که پروفسور ایکس در پایان فیلم مردان ایکس : آخرالزمان (X-Men: Apocalypse) به فکر ساختن تیم جدیدی باشد.

 

در پایان این فیلم تیم جدیدی تشکیل شد که در دنباله های این فیلم چیز های بیشتری را درباره آنها خواهیم دید. مسوولیت این تیم جدید بر عهده جین گری با بازی سوفی ترنر (Sophie Turner) خواهد بود و میستیک با بازی جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) و هیولا با بازی نیکولاس هالت (Nicholas Hoult) نیز در این کار او را همراهی خواهند کرد.

آخرین باری که ما یک تیم را در این فیلم ها دیدیم، در حال تمرین در اتاق اژدها بودند و آنجا بود که اولین لباسشان را دیدیم. در جدیدترین عکسی که از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است آنها را در یک سری لباس جدید می بینیم.

 

کیفیت عکس منتشر شده زیاد خوب نیست اما لباس های آنها به خوبی مشخص است و به نظر می رسد که شبیه یکی از کمیک بوکهای مردان ایکس باشد. البته خیلی زود است که بخواهیم در این باره قضاوت کنیم. در حالی که تمرکز این عکس روی لباس جدید تیم است، افرادی که آنها را محاصره کرده اند نیز می توانند مهم باشند. به نظر می رسد که در این صحنه قرار است تیم یک سفر فضایی داشته باشد و تیم پشت صحنه در حال آماده سازی لوازم فیلمبرداری برای این صحنه است.

مردان ایکس

 

مردان ایکس

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *