آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

عکس های منتشر شده از سریال سوپرگرل مون-ال را در لباسی قرمز نشان می دهد

سوپرگرل

عکس های جدیدی از فصل سوم سریال سوپرگرل منتشر شده است که در آن مون-ال (یکی از شخصیت های این سریال) را در لباس قرمزی می بینیم که بسیار شبیه لباس او در کمیک سوپرگرل است.

به گزارش فیلم نیوز، در جدیدترین عکس هایی که از قسمت پانزدهم فصل سوم سریال سوپرگرل (Supergirl) با نام “در جست و جوی زمان گمشده” منتشر شده است مون-ال (Mon-El) را در لباس قرمز رنگی که در کمیک های این فیلم داشت دیده می شود. زمان زیادی از پخش این سریال توسط CW می گذرد و به نظر می رسد که افراد پشت صحنه راه های مختلفی از جمله پوشاندن لباس های رنگارنگ به پرنس داکسامیت را برای جذاب‌تر شدن این سریال امتحان می کنند.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، چند قسمتی به پایان فصل سوم این سریال باقی نمانده است و کارا و تیمش برای رویارویی با دشمن اصلی این فصلشان آماده می شوند. تا حالا هویت دو نفر از شرور های این فصل که هویتشان نامعلوم بود مشخص شده است. رین (Reign) با بازی اودتی آنابل (Odette Annable) و پیوریتی با بازی کریس مارشال (Krys Marshall) نقش این دو شرور را بازی می کنند.

عکس های جدیدی از قسمت “در جست و جوی زمان گم شده” سریال سوپرگرل لباس جدید شخصیت مون-ال را نشان می دهد که بسیار شبیه لباسی بود که در کمیک های این سریال می پوشید. رنگ این لباس قرمز غلیظ است و رگه های آبی در کناره های آن تا پایین بدن او آمده است. به نظر می رسد که طراحی این لباس ترکیبی از طرح های مختلف لباس او در نسخه های مختلفی از کمیک است.

براساس خلاصه توضیحات این قسمت به نظر می رسد که مون-ال اطلاعاتی که در مبارزات قبلی خود با جهان کش ها (Worldkillers) به دست آورده است را به دیگران انتقال می دهد، اما وقتی دقیقتر به این عکسها نگاه می کنیم متوجه می شویم شرایط آن طوری که مون-ال و کارا انتظار داشتند پیش نرفته است.

هر چند هواداران باید کمی بیشتر صبر کنند تا مون-ال را در لباس قرمز جدیدش ببینند چرا که قسمت بعدی این سریال تا ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) پخش نخواهد شد اما خبر خوب این است که این سریال پس از وقفه ای ۹ هفته ای از ۲۳ آوریل پخش را از سر خواهد گرفت.

سوپرگرل سوپرگرل سوپرگرل

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *