آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

فیلمبرداری مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ۲ در چندین کشور مختلف اروپایی !

مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه 2

گزارشات جدیدی به دست ما رسیده است که حاکی از آغاز فیلمبرداری مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ۲ در ماه می می باشد. علاوه بر این قرار است این فیلم در چندین کشور مختلف اروپایی فیلمبرداری شود. این خبر یکی از اولین خبرها در مورد فاز ۴ دنیای سینمایی مارول (MCU) می باشد.

به گزارش فیلم نیوز ، خبر فیلمبرداری فیلم سینمایی مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ۲ (Spider-Man: Homecoming 2) با توجه به رازداری های اخیر کمپانی مارول در مورد فیلم های انتقام جویان : جنگ بینهایت (Avengers: Infinity War) و انتقام جویان ۴ (Avengers 4) یکی از اولین خبرها در مورد فاز ۴ دنیای سینمایی مارول می باشد. تا اینجا تنها چیزهایی که در مورد آن می دانیم این است که هر دو فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ۲ و نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) جزئی از این فاز اجرایی می باشند.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، دنباله جدید پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) تنها ۲ ماه پس از انتشار فیلم انتقام جویان ۴ در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد ، درنتیجه طرفداران دنیای سینمایی مارول مدت زیادی برای دیدن اولین فیلم فاز ۴ منتظر نخواهند ماند.

روز گذشته خبردار شدیم که عوامل فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ۲ در حال جذب بازیگری برای نقش زن اغواگر (femme fatale) در این دنباله می باشد و با توجه به گزارشات جسیکا درو (Jessica Drew) بازیگر مورد نظر خواهد بود. همچنین قرار است دو بازیگر دیگر نیز برای دستیاران او استخدام شوند.

برخلاف مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ۱ که تماما در شهر نیویورک فیلم برداری شد ، دنباله جدید این فیلم در چندین شهر و کشور مختلف اروپایی از جمله برلین فیلمبرداری خواهد شد. پایگاه خبری Production Weekly تاریخ شروع فیلم برداری فیلم سینمایی مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ۲ را در لیست خود نوزدهم می اعلام کرده است. معمولا سری فیلم های مرد عنکبوتی در نیویورک فیلمبرداری می شود اما این بار لندن ، ونیس و پراگ نیز جزء مکان های فیلم برداری نام برده شده اند. با توجه به اخبار منتشر شده از منابع اروپایی امسال مرد عنکبوتی سفر بین المللی خواهد داشت.

نظر شما در مورد فیلم های مرد عنکبوتی و دنباله جدید آن چیست ؟ با توجه به فیلم بازگشت به خانه ۱ آیا دنباله جدید فروش زیادی بدست خواهد آورد ؟

مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه 2 مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه 2مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه 2

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *