آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

فیلم لیگ عدالت ۲ و گروه عذاب، کدام شخصیت های شرور DC در لیگ عدالت حضور دارند؟

فیلم لیگ عدالت 2 و گروه عذاب، کدام شخصیت های شرور DC در لیگ عدالت حضور دارند؟

چند ماه پیش فیلم Justice League با حضور اصلی ترین ابرقهمران های دنیای DC اکران شد و البته شکست بسیار بدی هم برای کمپانی DC و براردان وارنر به دنبال داشت. مسئله ای که حالا ذهن دوست داران کمیک های DC را مشغول کرده قسمت دوم این فیلم است.

به گزارش فیلم نیوز و در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود متوجه شده ایم که اگرچه قسمت دوم فیلم لیگ عدالت (Justice League) به طور رسمی معرفی نشده و از ساخت آن خبری منتشر نشده اما تقریبا همه ی ما مطئن هستیم که برادران وارنر قسمت دوم این فیلم را خواهد ساخت و البته همه ی تلاششان را می کنند که این بار اشتباه های گذشته را تکرار نکنند.

مسئله ای که در قسمت دوم مطرح است و از همین حالا بسیاری از منتقدان و طرفداران ذرباره ی آن حرف می زنند این است که باید در قسمت دوم شاهد تشکیل گروهی از شخصیت های شرور حاضر در کمیک های DC باشیم. در این مطلب می خواهیم شخصیت های منفی و شروری که می توانند در قسمت بعدی لیگ عدالت در مقابل ابرقهرمان ها قرار بگیرند را بررسی کنیم. فراموش نکنید که در پایان مطلب ما را از نظرات خودتون درباره ی این مطلب و شخصیت های منفی مورد بحث آگاه کنید.

اولین نکته ی درباره ی گروه ابرشرور ها این است که باید یک اسم داشته باشند و اگرچه اسم های زیادی برای آن ها مطرح است مثل Injustice League یا Society of Super-Villains اما بهترین نامی که می توان متصور شد گروه عذاب (Legion of Doom ) می باشد، نامی که در کمیک ها نیز از آن استفاده شده.

اعضای گروه عذاب:

  1. لکس لوتر (Lex Luthor)

کاراکتر لکس لوتر (Lex Luthor) با بازی جسی آیزنبرگ به طور سنتی در کمیک ها همیشه به عنوان رهبر گروه عذاب شناخته می شده. لوتر یکی از پولدارترین، باهوش ترین و در عین حال شیطانی ترین ابشرور ها در دنیای DC است و ما او را در فیلم بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت (Batman V Superman: Dawn of Justice) دیدیم که توسط بتمن دستگیر شد و همچنین در لیگ عدالت نیز حضور داشت و توانست فرار کند. حالا این کاراکتر یکی از شخصیت هایی است که به می دانیم در قسمت بعدی احتمالا حضور پررنگ خواهد داشت.

Lex Luthor


  1. دث‌استروک (Deathstroke)

دث‌استروک یکی از کاراکتر هایی است که طرفداران زیادی دارد و حضور او در قسمت بعدی در صورت ساخت تقریبا قطعی است. این کارکتر را جو منگنیلو (Joe Manganiello) بازی می کند، کسی که برای اولین بار در لیگ عدالت حضور داشت و احتمالا او کسی است که قرار است به عنوان شخصیت مقابل بتمن شناخته شود.

Deathstroke


  1. جوکر (The Joker)

اگرچه به طور سنتی جوکر همیشه در مقابل بتمن قرار می گرفته و او را به همین خاطر می شناسیم اما این کاراکتر در لیگ عدالت تا به حال حضور نداشته و حضور آن در قسمت بعدی نیز در هاله ای از ابهام است. بازیگر احتمالی این شخصیت در لیگ عدالت جرد لتو (Jared Leto) خواهد بود. کروه عذاب بالاخره به یک ابرشرور روانی نیاز دارد و تا جایی که همه ی ما می دانیم بهترین کاراکتر با این مشخصات فقط جوکر است.

The Joker


  1. بلک مانتا (Black Manta)

کاراکتر بلک مانتا با بازی یحیی عبدالمتین (Yahya Abdul-Mateen) در کمیک های DC همواره به عنوان کاراکتر شرور و مقابل آکوامن (Aquaman) قرار داشته و احتمال پیوستن او به لیگ عذاب بسیار زیاد خواهد بود.

Black Manta


  1. چیتا (Cheetah)

کاراکتر شرور چیتا با بازی کریستین ویگ (Kristin Wiig) به عنوان شخصیت مقابل واندرومن در قسمت دوم فیلم مستقل او قرار دارد و یکی از شخصیت هایی است که به احتمال زیاد باید شاهد حضور او در قسمت بعدی لیگ عدالت باشیم.

Cheetah


  1. دکتر سیوانا (Sivana)

کاراکتر شرور دکتر سیوانا با بازی مارک استرانگ (Mark Strong) در کمیک های DC به عنوان شخصیت شرور در مقابل ابرقهرمان شزم (Shazam) قرار می گیرد و احتمال پیوستن او به گروه عذاب بسیار زیاد است. از سوی دیگر نیز ممکن است در سری های بعدی لیگ عدالت به تعداد ابرقهرمان ها نیز اضافه شود و یکی از کاراکتر های احتمالی شزم می باشد که فیلم مستقل این شخصیت هم مدتی می شود که در دست ساخت می باشد. شخصیت دیگری که با شزم در ارتباط است بلک ادم (Black Adam) با بازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) می باشد که یک ابرشرور قدرتمند است و اختمال حضور او در لیگ عذاب وجود دارد. فیلم مستقل شزم در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

Sivana


شخصیت هایی که احتمال حضور آن ها در قسمت بعدی لیگ عدالت و در گروه عذاب وجود دارد همین ها بودند اگرچه لیست ابرشرور های گروه عذاب در کمیک ها بسیار بلند بالاست به این دلیل که معمولا هر از گاهی تعدادی از این ابرشرور ها توسط قهرمان ها دستگیر می شدند ودر نبود آن ها به ابرشرور های جدید نیاز می شد. در ادامه لیست کاراکتر های شروری را بررسی می کنیم که هیچ خبری از حضور آن ها بر پرده ی سینما ها نیست اما به دلیل محبوبیت و بر اساس حدس وگمان های طرفداران ممکن است بعضی از آن ها به لیست گروه عذاب اضافه شوند.

۱- دکتر آرتور لایت  (Doctor Light) یک فیزیکدان شرور است که توانایی کنترل نور را دارد و این شخصیت با بازی مایکل استالبرگ (Michael Stuhlbarg) کاندیدای حضور در فیلم لیگ عدالت خواهد بود.

Doctor Light


۲- یکی دیگر از شخصیت های شرور محبوب لیگ عدالت جادوگر باستانی فیلیکس فاوست Felix Faust که احتمال حضور این شخصیت با بازی دن استیونز (Dan Stevens) وجود دارد.

Felix Faust


۳- مدتی می شود که طرفداران کمیک منتظر ساخت فیلم فانوس سبز (Green Lantern) هستند اما تا کنون چنین اتفاقی نیفتاده. ابرشرور و شخصیت مقابل فانوس سبز سینسترو (Sinestro) می باشد که احتمال حضور او نیز در لیگ عدالت وجود دارد.

Sinestro


۴- شخصیت شرور دیگری که حضورش در لیگ عدالت می تواند جذاب باشد سولومون گراندی (Solomon Grundy) است که در صورت تایید احتمالا نقش آن را هافثور یولی‌یس پی‌یرشون (!) بازی خواهد کرد. این بازیگر را به خاطر بازی در نقش The Mountain در سریال محبوب بازی تاج و تخت می شناسیم.

Solomon Grundy


۵- متالو (Metallo) دیگر شخصیتی است که احتمال حضور او در فیلم بعدی لیگ عدالت وجود دارد و بازیگری که نقش او را بازی خواهد کرد به احتمال زیاد تیموتی اولیفانت (Timothy Olyphant) خواهد بود.

Metallo


۶- آخرین شخصیتی که ممکن است در فیلم بعدی لیگ عدالت حضور داشته باشد متفکر (The Thinker) خواهد بود که به نظر می رسد در صورت قطعی شدن حضور آن مت اسمیت (Matt Smith) ایفای نقش را به عهده بگیرد.

 

شما چه فکر می کنید؟ کدام یک ا این شخصیت ها باید در فیلم بعد حضور داشته باشند و کدام نه؟ آیا قسمت بعد لیگ عدالت می تواند شکست های قسمت اول را جبران کند؟

 

The Thinker

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *