آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

فیلم نابودی با سریالی به نام دِوز پا به تلویزیون می گذارد

دِوز

به دنبال موفقیت های فیلم نابودی در گیشه و استقبال هوادارن از آن، الکس گارلند کارگردان این فیلم تصمیم گرفت که سریالی بر اساس این فیلم بسازد و در آن کمی بیشتر دنیای موجود در این فیلم را به تصویر بکشد. شنیده ها حاکی از آن است که فیلمنامه آزمایشی این سریال نیز تقدیم مسوولین شبکه FX شده است.

به گزارش فیلم نیوز، پس از موفقیت فیلم نابودی (Annihilation) در گیشه، الکس گارلند (Alex Garland) نویسنده و کارگردان جوان و آینده دار این فیلم تصمیم گرفته است که سریالی به نام دِوز (Devs) را بر اساس این فیلم بسازد. در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، او رسما فیلم نامه آزمایشی این سریال را به مدیران شبکه FX ارائه کرده است. نام این سریال دِوز (Devs) خواهد بود. این خبر درست سه هفته پس از اکران فیلمش که از روی رمان ساحل جنوبی به نگارش جف واندرمیِر (Jeff VanderMeer) اقتباس شده است منتشر شد.

بنابر گفته های گارلند، این سریال هشت قسمت خواهد داشت که به تکنولوژی و دنیای بکر آن سرزمین می پردازد. البته اطلاعات موجود به قدری زیاد است که معلوم نیست در یک سریال ۸ ساعتی می گنجد یا خیر. بنابر اطلاعاتی که درباره این سریال منتشر شده است، داستان یک مهندس جوان کامپیوتر به نام لیلی را روایت می کند که درباره بخش توسعه سری یک شرکت فناوری پیشرفته تحقیق می کند که پایگاهش در سانفرانسیسکو است و او فکر می کند که این شرکت مسئول گم شدن نامزدش است.

به نظر می رسد که گارلند توانسته تا حدودی نظر مدیران شبکه FX را جلب کند و آنها تصمیم گرفته اند که یک از قسمت آزمایشی از این سریال را بسازند. اریک شریر (Eric Schrier) و نیک گرد (Nick Grad) مدیران بخش برنامه ریزی این شبکه در بیانیه ای گفته اند :

سریال دِوز ، یک مجموعه بسیار زیبا از الکس گارلند که مفهموم بشریت در میان تعهد بی حد و حصر به فناوری را به چالش می کشد و ما بسیار مشتاقیم که هرچه سریعتر او بتواند این سریال را بسازد.

هوادارن هم بسیار هیجان زده اند که این سریال را هرچه زودتر ببینند. اقدام FX نیز برای ساخت این سریال بسیار هوشمندانه است چرا که اخیرا رایان مورفی (Ryan Murphy) این شبکه را ترک کرده و به شبکه نتفلیکس (Netflix) پیوسته است. خروج او از این شبکه باعث شده است که درها به روی سازندگان دیگر باز باشد و بتوانیم سریال های بهتر و متنوع تری را از این شبکه ببینیم.

دِوز

دِوز

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *