آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

فیلم هزارپا رکورد فروش افتتاحیه سینمای ایران را شکست

هزارپا

در این نوشته با هم می خوانیم: هزارپا رکورد فروش افتتاحیه و رکورد فروش در یک روز را که هر دو متعلق به نهنگ عنبر ۲ بود را شکست.

فیلم هزارپا سه روز: یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان

به گزارش فیلم نیوز  در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای ایران فیلم هزارپا به کارگردانی ابوالحسن داوودی در سه روز نخست اکران به فروش یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان رسید و رکورد فروش افتتاحیه سینمای ایران که پیش از این در اختیار فیلم سینمایی نهنگ عنبر ۲ بود را جا به جا کرد.

علی سرتیپی با اعلام این خبر گفت: در حالی که سالن های این فیلم هنوز تکمیل نشده چهارشنبه ۴۰۰ میلیون تومان، پنج شنبه ۶۰۰ میلیون تومان و جمعه ۷۰۰ میلیون تومان فروش داشت. اضافه شدن سینما در شهرهای مختلف تاثیر زیادی در فروش فیلم ها داشته است.

بیشتر بخوانید: معرفی فیلم هزارپا

به طور مثال فروش روز جمعه فیلم هزارپا در سینما اطلس مشهد ۲۲ میلیون تومان، سیتی سنتر اصفهان ۱۵ میلیون تومان و باغ کتاب تهران ۳۳ میلیون تومان بوده است.

با فروش روز جمعه هزارپا رکورد فروش یک روز سینمای ایران هم که در اختیار نهنگ عنبر ۲ بود شکسته شد. با ادامه این روند فیلم هزارپا در مسیر تبدیل شدن به پرفروش ترین فیلم سینمای ایران قرار دارد.

در «هزارپا» رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، شهره لرستانی، امیر مهدی ژوله، سپند امیرسلیمانی و… ایفای نقش می‌کنند. آخرین کمدی ابوالحسن داودی به «نان و عشق و موتور هزار» باز می‌گردد که در اوایل دهه هشتاد با استقبال مخاطبان روبرو شد.

فیلم هزارپا

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *