آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

قسمت صدم سریال ماموران شیلد کار نیمه تمام انتقام جویان را تمام می کند

ماموران شیلد

همان طور که به یاد دارید فیل کولسن در فیلم انتقام جویان توسط عصای لوکی کشته شد اما بخش پخش تلویزیونی کمپانی مارول تصمیم گرفت که برای بازی در سریال ماموران شیلد او را به زندگی برگرداند. اما بنابر اخبار منتشر شده از قسمت صدم این سریال، به نظر می رسد که او اوضاع خوبی ندارد و بی هوش است و ممکن است که دوباره بمیرد.

به گزارش فیلم نیوز، فیل کولسون با بازی کلارک گرگ (Clark Gregg) در صدمین قسمت از سریال ماموران شیلد (Agent of Shield) با تهدیداتی همچون فیلم های انتقام جویان (The Avengers) و روح سوار (Ghost Rider) روبرو خواهد بود. در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، اولین حضور گرگ به عنوان کاپیتان کولسن در دنیای سینمایی مارول در فیلم مرد آهنی بود و در فیلم انتقام جویان ۲۰۱۲ مرد. پس از آن کمپانی مارول او را برای بازی در سریال ماموران شیلد به حیات بازگرداند که پروژه T.A.H.I.T.I که توسط نیک فیوری (Nick Fury) راه اندازی شد بازگشت او از مرگ را توجیه می کند.

البته واضح نیست که این پروژه چگونه کولسون را به زندگی بازگردانده است اما به نظر می رسد که این بازگشت موقت باشد. اما می دانیم که کولسن در آینده خواهد مرد و دلیل آن هم در قسمت صدم این سریال مشخص خواهد شد، “مرگ واقعی”.

در ابتدای قسمت صدم سریال ماموران شیلد، بقیه تیم متوجه می شوند که نفس کولسن قطع شده و بیهوش شده است. وقتی سیمونز آزمایشاتی روی او انجام می دهد متوجه میشود که ضایعه ای در سینه ی او وجود دارد که نشان می دهد چند سال است که او مرده است. پس از آن معلوم می شود که کولسن با روح سوار معامله ای کرده و خود را قربانی او کرده است.

ماموران شیلد

جف لوب (Jeph Loeb) رئیس بخش تلویزیونی کمپانی مارول گفته بود که کولسون به روش بسیار شگفت انگیزی دوباره به گروه انتقام جویان ملحق خواهد شد  و حالا ما دلیل آن را می دانیم. در واقع لو دادن این موضوع که کولسن به دلیل زخمی که توسط عصای لوکی برداشته بود می میرد دلیل بسیار هوشمندانه ای است و اگر او دوباره بمیرد پیوستن او به گروه انتقام جویان غیر ممکن به نظر می رسد.

در ادامه  فصل پنجم سریال ماموران شیلد باید ببینیم که آیا تیم می تواند راهی پیدا کند تا از مرگ کولسن جلوگیری کند یا خیر، او یک بار به زندگی بازگشته است و البته دیزنی نیز گفته است که روشی یافته که به کمک آن می تواند مرده ها را زنده کند ! باید دید که در صورت مرگ کولسن، او را دوباره به زندگی باز می گردانند یا خیر.

ماموران شیلد

 

 

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *