آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

معرفی سریال های نوروز ۹۷ : هیات مدیره از شبکه پنجم سیما

هیات مدیره

سریال های نوروزی همیشه یکی از محبوب ترین بخش های تلویزیون هستند. امسال هیات مدیره به کارگردانی سیروس مقدم از شبکه پنجم سیما پخش می شود.

به گزارش فیلم نیوز، سریال هیات مدیره سریال شبکه اول برای نوروز می باشد. ایام نوروز یکی از پربیننده‌ترین باکس‌های پخش صداوسیما بوده است به همین جهت تولیدکنندگان برنامه‌ها برای این ایام نهایت سعی و تلاش خود را می کنند تا بهترین محتوا را تولید و عرضه کنند. امسال نیز به روال سال‌های گذشته تلویزیون برای نوروز برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده است. غیر از برنامه‌هایی که قرار است در موعد تحویل سال و با حضور چهره های مختلف پخش بشوند، سریال‌ها همواره از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

کارگردان‌هایی مثل سیروس مقدم، علیرضا امینى، احسان عبدى‌پور، سامان مقدم، مازیار میرى سریال هاى نوروز ۹۶ تلویزیون را مقابل دوربین بردند و هرکدام به موضوعات و ژانرهاى مختلفى پرداختند تا نگاه‌هاى مخاطب را به سمت دوربین سریال معطوف کنند.

در جدیدترین اخبار سریال و سینمای ایران سریال هیات مدیره به کارگردانى مازیار میرى هم تاکنون به عنوان سریال نوروزى شبکه پنج سیما معرفی شده است. این سریال در ابتدا قرار بود  در ٣ قسمت تهیه شود ولى اواخر بهمن ماه رسول رسام تهیه کننده این سریال از ١ قسمتى شدن این مجموعه نمایشى خبر داد.

 داستان سریال هیات مدیره به مشکلات امروز جوانان متاهل و خانواده‌دار مى پردازد. هیات مدیره قصه زوج جوانی است که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقات تازه‌ای می‌شوند.

حدیث میرامینی، احسان کرمی، امیررضا دلاوری، رابعه مدنی ، الیکا عبدالرزاقی، لیلی رشیدی ، زهرا داوود نژاد، کمند امیرسلیمانی، رحیم نوروزی، فرید سجاد حسینی، ثریا قاسمی، مریم امیرجلالی ،فریده سپاه منصور  ومسعود کرامتی از جمله بازیگرانى هستند که این روزها مقابل دوربین هیات مدیره مى روند.

اما در میان اسامى بازیگران سریال هیات مدیره نقش آفرینى لیلى رشیدى و زهرا داود نژاد با توجه به حضور پر رنگى که در جشنواره فیلم فجر امسال و سال گذشته داشتند هم قابل توجه است، هرچند که از نقش آفرینى احسان کرمى هم در این سریال نمى توان به سادگى عبور کرد.

 هیات مدیره هیات مدیره هیات مدیره

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *