آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

نیتن پارسونز و چهار بازیگر دیگر به جمع بازیگران ریبوت سریال راسول پیوستند

راسول

این روز ها بازار باز سازی سریال های قدیمی بسیار داغ است و شبکه های تلویزیونی تصمیم گرفته اند که سریال های قدیمی و موفق و بعضا ناموفق خود را بازسازی کنند، در این بین شبکه CW نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بازیگران جدیدی را برای باز سازی سریال راسول انتخاب کرده است. در ادامه با فیلم نیوز همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز، نیتن پارسونز (Nathan Parsons) و چهار بازیگر دیگر به جممع بازیگران ریبوت سریال راسول (Rosswell) پیوستند. این سریال اواخر سال ۱۹۹۰ از شبکه CW پخش می شد. در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، CW در حال برنامه ریزی و انتخاب بازیگر برای بازسازی دو سریال قدیمی خود است که امید می رود در آینده ای نه چندان دور پخش شوند. سریال فریفته (Charmed) و راسول (Roswell) دو سریالی هستند که CW برای بازسازی آنها برنامه ریزی می کند.

سریال راسول براساس رمانی به نام Roswell High ساخته شده است و داستان گروهی از نوجوانان را روایت می کند که در محله ای در شهر نیومکزیکو بزرگ شده اند. زمانی که یکی از آنها متوجه می شود که سه نفر از همکلاسی هایش بیگانه هستند که از انفجاری در سال ۱۹۴۷ جان سالم به در برده اند تصمیم می گیرد این موضوع را با دوستانش در میان بگذارد تا از هم محافظت کنند.

راسول

در باز سازی این سریال، سن و سال شخصیت ها بیشتر شده است و بزرگسال هستند ولی همچنان نام و روابط بین آنها همانند سریال قبلی است. در محافظت از بیگانه ها در این سریال در برابر کسانی که می خواهند به آنها صدمه بزنند یا از آنها سوء استفاده کنند، مشکلات جدیدی همچون بازگشت بیگانه ها به سرزمینشنان و مسائل دیگری در این سریال مطرح می شود.

جینی میسن (Jeanie Mason) نقش شخصیتی به نام لیز را بازی خواهد کرد که متوجه حضور بیگانه ها می شود و به نظر می رسد که شخصیت اصلی این سریال باشد. بنابر گزارش ددلاین بازیگران پنج نقش انتخاب شده اند که سه نقش آنها بیگانه هایی به نام های مکس، ایزابل و مایکل هستند و دو انسان دیگر ماریا و جین نام دارند. در سریال اصلی این شخصیت ها به ترتیب توسط جیسون بهر (Jason Behr)، کیترین هیجل (Kathrine Heigl) ، برندن فر (Branden Fehr) ، ماجاندرا دلفینو (Majandra Delfino) و کالین هنکس (Colin Hanks) بازی شده بودند.

در بازسازی این سریال پارسونز نقش مکس را بازی خواهد کرد و بازیگر نقش های ایزابل ، مایکل ، ماریا ، الکس به ترتیب لیلی کولس (Lily Cowles)، مایکل ولامیس (Michael Vlamis) ، هیثر همنز (Heather Hemmens) و تایلر بلکبرن (Tyler BlackBurn) خواهند بود.

راسول

 

 

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *