آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

کایل چندلر جایگزین جورج کلونی در سریال کوتاه Catch-22 شد

جورج کلونی

جورج کلونی یکی از بازیگزان نام آشنای سینمای هالیوود است که اخیرا اعلام شده بود قرار است در مینی سریال Catch-22 به عنوان کارگردان و بازیگر و تهیه کننده حضور داشته باشد. او نقش خود را به بازیگر دیگری داد و نقش سبکتر و کوچکتری را انتخاب کرد تا بتواند بهتر روی روند ساخت سریال نظارت کند.

به گزاش فیلم نیوز، کایل چندلر (Kyle Chandler) ستاره سابق فیلم روشنایی های  شب جمعه (Friday Night Lights) به مینی سریال جدید شبکه Hulu به نام Catch-22 پیوست تا در نقشی بازی کند که در ابندا قرار بود جورج کلونی (George Clooney) در آن هنرنمایی کند.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود،کلونی تصمیم گرفته است که نقش کوچکتری در این سریال ۶ قسمتی را بازی کند تا بتواند به وظایفش در پست دوربین بهتر عمل کند. او در این سریال هم کارگردان است و هم تهیه کننده که باعث می شود کارش سخت باشد.

در توضیحات رسمی شبکه Hulu، اعلام شده است که چندلر قرار است نقش سرهنگ کثکارت را بازی کند (در ابندا قرار بود George Clooney این نقش را بازی کند) که یک سرهنگ تمام عیار است و در کارش بسیار جدی است. جورج کلونی نیز نقش شیسکوپف را بازی خواهد کرد که یک فرمانده آموزشی در مدرسه نظامی در کالیفرنیاست. او جاه‌طلب، بی مزاح، بی منطق، عصبی، سادیسم و … دارای صفاتی این چنینی است.

او در مدرسه نظامی زندگی سربازان را به جهنم تبدیل کرده است. اما در اعمال وجودش او فقط یک احمق عصبانی است و تا حالا به ماموریت های خارجی فرستاده نشده است.

مدتی است که کار انتخاب بازیگران این سریال آغار شده است. کریستوفر ابوت (Christopher Abbott) بازیگر سابق سریال دختران (Girls) نیز قرار است نقش یوساریان را بازی کند. او خلبان نیروی هوایی امریکا در جنگ جهانی دوم بود که شخصیت بسیار خشنی دارد چرا که هزار نفر که هرگز آنها را ندیده است سعی دارند او را بکشند.

اما مشکل اصلی او دشمن نیست، ارتش او را به ماموریت های زیادی می فرستد که او از این موضوع بسیار ناراحت است. اخیرا نیز اعلام شده است که هیو لوری (Hugh Laurie) نیز قرار است در نقش کاورللی به سریال اضافه شود.

این سریال بر اساس رمانی به همین نام و نگارش جوزف هلر (Joseph Heller) که در سال ۱۹۶۱ منتشر شد ساخته شده است. سال ۱۹۷۰ نیز فیلمی بر اساس این رمان ساخته شد که الن آرکین (Alan Arkin) نقش نقش یوسارین را بازی کرد. از بازیگران دیگر این فیلم می توان باب نیوهارت (Bob Newhart)، اورسون ولز (Orson Wells)، آنتونی پرکینز (Anthony Perkins)، جان وویت (Jon Voight) و مارتین شین (Martin Sheen) را نام برد.

جورج کلونی

جورج کلونی

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *