آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

کدام شخصیت در فصل سوم سریال چیزهای عجیب حذف خواهد شد ؟

چیزهای عجیب

بازیگران جوان سریال چیزهای عجیب از شبکه نتفلیکس از مهارت بالایی برخوردارند و نقش هایی مناسب خودشان را بازی می کنند . اما با توجه به روند این سریال ، به یک مرگ و حذف شدن یک کاراکتر نیاز است تا جذابیت خودش را حفظ کند و در این میان جاناتان بایرز در اولویت قرار دارد . حال چرا جاناتان ؟ در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز و در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، بازیگران اصلی سریال نوستالژیک و ترسناک چیزهای عجیب (Stranger Things) که از شبکه نتفلیکس (Netflix) پخش می شود ، بسیار محبوب هستند اما با این روند سریال به نظر می رسد که در طول این دو فصل نویسندگان آن همیشه سعی دارند که بازیگران اصلی را زنده و سالم از مهلکه هر داستان بیرون بکشند و آنها را حفظ کنند.

به طور کلی سریال چیزهای عجیب دارای داستانی بسیار عالی به همراه مرگ های غافلگیر کننده می باشد اما مشکل سریال داستان آن نیست بلکه اگر ما به تمامی مرگ های این سریال توجه کنیم درمی یابیم که نویسندگان بطور احساسی سعی در نجات و دست نخورده نگه داشتن بازیگران اصلی هستند . در حالیکه این استراتژی قابل درک است اما از سوی دیگر در مدت طولانی باعث ضعیف شدن داستان می شود. در میان بازیگر ها و کاراکتر های موجود ، جاناتان بایرز (Jonathan Byers) در مقایسه با استیو و الون (Eleven) از محبوبیت کمتری برخوردار است و مرگ او می تواند سریال را بیش از هر کاراکتر دیگری تحت تاثیر قرار دهد.

جاناتان بایرز باید در فصل سوم سریال چیزهای عجیب بمیرد ، نه بخاطر اینکه او شخصیت بدی بوده و یا بودن یا نبودنش اهمیت ندارد ، اتفاقا کاملا برعکس این موضوع است . جاناتان یک شخصیت قدرتمند و تاثیرگذار بوده و حذف آن منجر به تاثیری بزرگ بر روی روند سریال می شود و بر خلاف مرگ های بی اهمیت قبلی ، بینندگان را بسیار غافلگیر و شوک زده خواهد کرد. همچنین موضوع اصلی سریال چیزهای عجیب رابطه هایی همانند دوستی ، رمانتیک و رابطه والدین و فرزندان است که جاناتان به همه آنها مرتبط است و می تواند روند عادی و تکراری سریال را دچار تغییر کند.

نظر شما در این مورد چیست ؟ شما کدام شخصیت را برای حذف شدن پیشنهاد می کنید ؟

چیزهای عجیب چیزهای عجیبچیزهای عجیب

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *