آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

کمدی جدید مهران مدیری در بهار ۹۸ و فیلم جدی او با موضوع جنگ

کمدی جدید مهران مدیری

مهران مدیری در «خندوانه» بیان کرد که قرار است فیلم مهمی درباره جنگ بسازد که در آن حتی یک گلوله هم شلیک نمی شود.

به گزارش فیلم نیوز در جدیدترین اخبار بازیگران و تلویزیون ایران مهران مدیری کارگردان سینما و تلویزیون و مجری «دورهمی» پنج شنبه شب ۲۴ خرداد در برنامه «خندوانه» حضور یافت و در پاسخ به رامبد جوان درباره اینکه چطور اینقدر روی خود تسلط دارد، گفت: ممکن است به ظاهر من نیاید اما من خیلی آدم معتقدی هستم  و خیلی خودم را به خداوند می سپارم. در ادامه درمورد کمدی جدید مهران مدیری نیز میخوانیم. با ما همراه باشید.

وی درباره نگاهش به زندگی ادامه داد: فکر می کنم چیزی دست ما نیست به طور مثال اگر قرار بر مرگ باشد دست ما نیست و اگر هم نباشد اتفاقی نمی افتد. دنیا اینقدر جدی نیست که ما فکر می کنیم و چرا باید اینقدر سخت بگیریم و عصبانی شویم و خود را به در و دیوار بزنیم.

کمدی جدید مهران مدیری

کارگردان سریال های طنز تلویزیون در پاسخ به پرسش دیگر رامبد جوان درباره ساخت فیلم جدیدش اظهار کرد: فکر کنم بهار سال ۹۸ یک فیلم کمدی بسازم.

فیلم جدی مهران مدیری درباره جنگ

پس از کمدی جدید مهران مدیری شاهد فیلم جدی او خواهیم بود. او در اینباره گفت: بعد از این فیلم کمدی هم یک فیلم جدی می سازم که خیلی کار مهمی است و از تولیدش می ترسم. این فیلم درباره جنگ است که البته به آن معنایی که تاکنون دیده ایم، نیست و ممکن است یک شلیک هم در این فیلم نبینید اما قصه در بطن جنگ می گذرد.

وی در پایان درباره حضور خود در جنگ توضیح داد: لمس جنگ از نزدیک خیلی عجیب است و آدم آرزو می کند هیچ گاه تکرار نشود. من جنگ را از نزدیک دیده ام و خیلی تجربه بزرگی برایم بود که باعث می شود که انسان بزرگ شود.

 

بنظر می رسد او پس از صحبت هایش درباره معتقد بودنش برخی از طرافداران خود را از دست داده است. نظر شما در این مورد چیه؟

کمدی جدید مهران مدیری

منبع: مهرنیوز

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *