آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

به گفته جورج آر آر مارتین نغمه آتش و یخ شامل هفت جلد کتاب خواهد بود

مارتین

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin) گفت که سری کتاب های رمان نغمه آتش و یخ (A Song of Ice and Fire) که سریال هشت فصلی بازی تاج و تخت (Game of Thrones) نیز از روی آن ساخته شده است، ۷ کتاب خواهد بود. تا پایان فصل پنجم این سریال، هر فصل از روی یک جلد کتاب ساخته شده بود که البته تفاوت های جزئی نیز با کتاب داشت.

به گزارش فیلم نیوز، مارتین بر خلاف انتظارات همه برای فصل هشتم سریال محبوب و پر طرفدار بازی تاج و تخت (Game of Thrones) تایید کرد که رمان نغمه آتش و یخ فقط شامل هفت جلد کتاب خواهد بود. طرفداران سریال و کتاب منتظر انتشار ادامه این داستان هستند، فصل هشتم این سریال تا ۲۰۱۹ منتشر نخواهد شد و فیلم برداری این سریال نیز کماکان ادامه دارد. البته عکس هایی نیز از صحنه های فیلم برداری این سریال منتشر شده است اما سازندگان گفته اند که برای این که داستان لو نرود سکانس ها و صحنه های تقلبی خواهند ساخت همچنین گفته اند که دو پایان برای این سریال فیلم برداری خواهند کرد و حتی بازیگران نیز نمی دانند که کدام سکانس پایانی این سریال خواهد بود.

به لطف سریال می دانیم که جان با بازی کیت هرینگتون (Kit Harington) و سرسی با بازی لینا هیدی (Lena Headey) در فصل هشتم با هم به توافق رسیده اند، اما با توجه به اتفاقاتی که در قسمت پایانی این سریال افتاد می دانیم که این توافق چگونه پیش خواهد رفت. طرفداران کتاب نیز تقریبا هفت سال است که منتظر انتشار کتاب باد های زمستان (The Winds of Winter) هستند. ششمین کتاب از سری کتاب های رمان نغمه آتش و یخ تا پایان سریال منتشر نخواهد شد و طرفداران مجبورند برای خواندن این کتاب تا پایان سریال صبر کنند.

در مصاحبه زنده ای که مارتین با مجله LiveJournal داشت در رابطه با این سریال گفت :

“من کتاب نغمه آتش و یخ را یک سریال نمی دانم. این یک داستان واحد دارد که در ۷ کتاب (البته امیدواریم) منتشر خواهد شد. تاکین هم وقتی داشت کتاب ارباب حلقه ها (The Lord Of The Rings) را می نوشت به عنوان یک داستان واحد به این داستان نگاه می کرد نه یک سریال، او یک رمان بسیار بزرگ نوشت اما منتشر کننده اثر آن را به قسمت تقسیم کرد که هیچ کدام از آنها به تنهایی معنی ندارند.”

البته مارتین جای دیگری هم مشغول است. او در این فکر است که حداقل یک اسپین اف برای این سریال بسازد البته گفته است که دخالتی در امر کارگردانی این سریال نخواهد داشت. با توجه به این، نگارش ادامه کتاب های این داستان راه درازی را در پیش خواهد داشت. البته گفته است که پس از پایان کار نگارش کتاب هرگز نخواهد گفت که کی قرار است کتاب منتشر شود.

مارتین

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *